dieta dla par dieta dla par
Computer Phone Computer Phone
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
 • Wczytywanie
← Powrót
 • Wczytywanie

Kalkulator kalorii

Produkt Ilość

Porada. Możesz dodać wiele produktów do kalkulatora np. 80g banana i 200g jogurtu.

Porównaj produkty
Oblicz
Nowa aplikacja mobilna
Ściągnij z Google Play Ściągnij z AppStore

Ile kalorii jest w 100 g Płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst?

Na tej stronie sprawdzisz kaloryczność i wartości odżywcze w 100 g Płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst oraz dowiedz się czy ten produkt powinien znaleźć się w Twojej codziennej diecie.

Ściągnij z Google Play Ściągnij z AppStore
Kalorie
366 kcal
Waga
100 g
Węglowodany
66 g
Tłuszcze
5 g
Białka
11 g
Błonnik
0 g


Węglowodany GDA %
Ogółem65.9 g22%
Witaminy GDA %
Minerały GDA %
Inne GDA %
Tłuszcze i kwasy tłuszczowe GDA %
Ogółem4.6 g7%

* Dzienne zalecane spożycie wyrażone w procentach dotyczy osób dorosłych i jest oparte na diecie uwzględniającej zapotrzebowanie kaloryczne równe 2000 kalorii/dziennie. Twoje dzienne zapotrzebowanie na poszczególne wartości odżywcze może być mniejsze lub większe w zależności od indywidualnych potrzeb.

Ile waży płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst?

 • Szklanka płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst waży 30 g i ma 110 kcal szczegóły »
 • Porcja płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst waży 30 g i ma 110 kcal szczegóły »
 • Łyżka płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst waży 3 g i ma 11 kcal szczegóły »

Porównanie kaloryczności płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst:

Ikona diety

Ułożymy Ci indywidualną dietę, która uwzględni nie tylko kalorie,
ale także białka, tłuszcze, węglowodany, wapń, jod, selen, błonnik...

Dowiedz się więcej »

Czy płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst to dobry składnik Twojej diety?

Dodatkowe informacje

Płatki pełnoziarniste z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem (Sonatina) jest głównie źródłem węglowodanów, które są ważnym elementem zbilansowanej diety. Węglowodany są podstawowym źródłem energii dla Twojego organizmu, dlatego też powinny zaspokajać od 45 do 65% dziennego zapotrzebowania na kalorie. Jednak sprawdź ile ten produkt zawiera zdrowych cukrów złożonych, a ile może mieć przetworzonych, pozbawionych wartości odżywczych cukrów prostych, które zwiększąją Twój apetyt i sprzyjają odkladaniu się tłuszczu w organiźmie. Przeczytaj nasz poradnik: 6 źródeł zdrowych węglowodanów.

Produkt jest źródłem białka (11.3 g), najbardziej sycącego spośród wszystkich składników odżywczych. Warto podkreślić, że ma małą zawartość sodu (0 mg).

Zalety:
 • źródło białka
 • niska zawartość sodu

Płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst w 100 g ma 366 kcal to tyle samo kalorii co:

Jakie jest twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne?

Zastanawiasz się ile możesz zjeść każdego dnia?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne zależy od płci, wagi, wieku, wzrostu oraz poziomu aktywności fizycznej.

metabolic rate of woman

kobieta o wzroście 163 cm i wadze 75 kg potrzebuje 2,425 dziennie.

Zobacz symulację dziennego zapotrzebowania na kalorie kobiety o wzroście 163 cm i wadze 75 kg .

metabolic rate of man

mężczyzna o wzroście 177 cm i wadze 89 kg potrzebuje 2,976 dziennie.

Zobacz symulację dziennego zapotrzebowania na kalorie mężczyzny o wzroście 177 cm i wadze 89 kg .


Oblicz ile możesz zjeść aby schudnąć

Fundamentem odchudzania jest stworzenie deficytu kalorycznego. Nie może on być za mały, ani zbyt duży (bo może spowolnić metabilizm).