Chudnij z Dziennikiem Kalorii

Odchudzanie nigdy nie było tak proste...

Aktywuj Dziennik Kalorii

Przedstawiamy Dziennik Kalorii

Rewelacyjne narzędzie online wspomagające planowanie diety.

Dziennik Kalorii

Jak działa Dziennik Kalorii?

Dashboard

Dziennik powie Ci jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Podczas pierwszego logowania zdefiniujesz swój cel. Może to być odchudzanie, poprawa sylwetki, bądź zwiększenie masy mięśniowej.

W zależności od tego co wybierzesz nasz algorytm obliczy Twoje indywidualne limity kalorii, białek, tłuszczy i węglowodanów, których powinieneś przestrzegać aby osiągnąć swój cel.

Przykładowo, w przypadku odchudzania Dziennik wyznaczy limit kalorii, którego nie powinieneś przekraczać aby chudnąć w zakładanym tempie.

Aktywuj Dziennik Kalorii
Dashboard

Będzie pilnował abyś nie przekroczył/a dozwolonych limitów

Niezależnie od tego czy korzystasz z naszego serwisu do planowania diety, czy rejestrowania spożywanych posiłków, Dziennik będzie liczył wszystkie spożywane przez Ciebie kalorie, białka, tłuszcze i węglowodany. Jeżeli któraś z wartości będzie przekroczona Dziennik będzie o tym alarmował.

Dzięki temu będziesz mieć pewność, że odżywiasz się właściwie.

Aktywuj Dziennik Kalorii
Dashboard

Będzie uwzględniał Twoją aktywność fizyczną

Limity wyznaczane przez Dziennik będą się dynamicznie adaptować do Twojego trybu życia.

Przykładowo jeżeli pójdziesz na rower to Dziennik uwzględni kalorie spalone w czasie jazdy i uwzględni je przy ocenie Twojego planu posiłków. W przypadku osób ćwiczących na siłowni Dziennik uwzględni wzmożone zapotrzebowanie na białka i węglowodany w dni treningowe.

Warto podkreślić, że dzięki Dziennikowi oszczędzisz sobie dylematów w stylu: „Czy skoro byłem na rowerze to jeden batonik będzie ok. Dziennik da ci jasną odpowiedź.”.

Aktywuj Dziennik Kalorii
Dashboard

Pomoże zaplanować zdrową dietę

Za każdym razem gdy będziesz dodawać nowe danie do swojego planu posiłków, będzie on oceniany pod kątem spełnienia założeni Twojego celu.

Dziennik nie tylko sprawdzi czy limity kalorii i składników odżywczych są w normie, ale także podpowie Ci ile możesz jeszcze zjeść lub z czego powinieneś zrezygnować.

Do dyspozycji masz bazę ponad 1300 produktów, a także kilkadziesiąt przepisów przygotowanych przez naszą dietetyczkę. Możesz także dodawać własne produkty i ulubione przepisy.

Aktywuj Dziennik Kalorii
Dashboard

Pomoże monitorować Twoje postępy

Rozbudowane raporty ze statystykami pomogą ci monitorować Twoje postępy oraz Twoją systematyczność.

Pamiętaj, że Dziennik analizując Twoje wyniki uczy się Twojego ciała i dostosowuje swoje wskazówki do Twoich postępów. Jeżeli więc dzięki dodatkowym treningom Twoje postępy odchudzania będą przychodziły szybciej, Dziennik zmieni limity na łagodniejsze. Jeżeli będziesz wolniej tracić na wadze limity kalorii i wartości odżywczych zostaną skorygowane, tak aby udało ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę w zakładanym czasie.

Aktywuj Dziennik Kalorii
 
 

Dziennik Kalorii w liczbach

Dzięki Dziennikowi Kalorii już tysiące osób poprawiło swoją sylwetkę.

Ponad

3 000

Zadowolonych użytkowników

Ponad

22 000

Straconych kilogramów


Aktywuj Dziennik Kalorii

Ponad

680 000

Spalonych kalorii

Zadaj pytanie (chat)