Jak chudnąć i jeść smacznie? Wywiad z Panem Danielem (-12kg)

Jak chudnąć i jeść smacznie? Wywiad z Panem Danielem (-12kg)

Pan Daniel to osoba, która udowadnia, że tradycjna, ale dobrze zbilansowana dieta jest najskuteczniejszą metodą odchudzania. Aby zgubić zbędne kilogramy, nie trzeba drastycznie zmieniać sposobu odżywiania ani stosować suplementów diety. Wystarczy jeść zdrowo... i smacznie. czytaj więcej »

- 30kg. Jak brzmi recepta na skuteczne odchudzanie?

- 30kg. Jak brzmi recepta na skuteczne odchudzanie?

Zawdzięcza swój sukces dobremu planowaniu, samozaparciu i determinacji.  Dzięki samodzielnie układanej diecie schudł 30 kilogramów. Dzisiaj cieszy się atrakcyjną sylwetką, a dla innych jest dowodem, że chcieć to móc. Jaka brzmi recepta na odchudzanie Pana Sebastiana? czytaj więcej »

- 70 kilogramów. Poznajcie Panią Iwonę

- 70 kilogramów. Poznajcie Panią Iwonę

Ze 137 kilogramów na 67 I ciągle jej mało. Planuje zrzucać kolejne kilogramy. Pani Iwona to przyład osoby, która udowadnia, że chcieć to móc. Potężna siła woli, odpowiedzialność i racjonalne odejście do odchudzania sprawiły, że dzisiaj może pochwalić się idealną sylwetką. Jakie zmiany w diecie i stylu życia pozwolił... czytaj więcej »

45 kilogramów w 12 miesięcy?! Recepta na sukces

45 kilogramów w 12 miesięcy?! Recepta na sukces

45 kilogramów w 12 miesięcy. Niemożliwe? A jednak! Panu Bogdanowi udało się właśnie tyle schudnąć. Determinacja i odpowiedzialne podejście do odchudzania sprawiły, że dzisiaj cieszy się nie tylko idealną sylwetką, ale także zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Jak udało mu się zmienić rozmiar ubrań z XXXL na M? czytaj więcej »

Polub KalkulatorKalorii.net

Jeżeli chcesz poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowego żywienia, zachęcamy Cię do polubienia naszego profilu na Facebooku. Nauczymy Cię, jak skutecznie gubić kilogramy.

 

Zapisz się na newsletter!

Publikujemy sprawdzone wskazówki jak skutecznie gubić kilogramy. W pierwszym numerze otrzymasz ebooka:

Czy błonnik to cudowny środek na odchudzanie?