Wakacyjny konkurs fotograficzny

Już 6 czerwca wystartuje konkurs fotograficzny „Dieta może być smaczna". Przygotowaliśmy dla Was wiele nagród. Na zwycięzców czekają Dzienniki Kalorii, waga kuchenna oraz książka „Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania”. Zachęcamy do udziału!W konkursie może wziąć udział każda osoba dorosła, będąca użytkownikiem portalu facebook.com. Zadanie konkursowe polega na zrobieniu zdjęcia zdrowej, dietetycznej potrawy. Jeżeli szukacie inspiracji, zachęcamy do skorzystania z naszej bazy przepsiów, dostępnej TUTAJ.

Pamiętajcie, że zdjęcie musi być Waszego autorstwa! Na Wasze zgłoszenia czekamy od 6.06 do 14.06.2016r.


Zgłoszone do konkursu zdjęcia zostaną opublikowane na firmowym funpage`u w dniu 15.06. Wygrają trzy osoby, których zdjęcie uzyskają najwięcej polubień w terminie do 20 czerwca 2016 roku.


Dla zwycięzcy przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody:

I miejsce Dziennika Kalorii na okres 180 dni oraz książka Schudnij z przyjemnością

II miejsce Dziennik Kalorii na 90 dni oraz wagę kuchenną

III miejsce nagrodzimy Dziennikiem Kalorii na okres 30 dni.


Spośród pozostałych zdjęć jury konkursowe wyłoni dodatkowo aż 10 najciekawszych zdjęć, które zostaną nagrodzone Dziennikiem Kalorii na okres 7 dni.


Warunkiem udziału w konkursie jest umieszczenie komentarza pod postem informującym o konkurcie, opublikowanym w dniu 6.06.2016r. W komentarzu należy podać nazwę potrawy, która zostanie przedstawiona na zdjęciu zgłoszonym do konkursu.


NAGRODY KONKURSOWE


1. Dziennik Kalorii – unikalne narzędzie, które pomaga schudnąć oraz wyeliminować błędy żywieniowe. Dziennik Kalorii umożliwia układania indywidualnych jadłospisów oraz planowanie treningów. Aplikacja sama oblicza indywidualne zapotrzebowanie energetyczne oraz zalecaną zawartość białek, tłuszczów i węglowodanów w diecie. W bazie aplikacji znajdują się produkty konkretnych marek, dostępne w polskich sklepach, a także całe posiłki, opracowane przez dietetyka. W ramach nagrody przygotowaliśmy aż 6 Dzienników Kalorii. Więcej informacji o Dzienniku Kalorii znajdziesz Tutaj.
2. Książka „Schudnij z przyjemnością. Podręcznik radosnego odchudzania” - praktyczny przewodnik po odchudzaniu autorstwa instruktorki fitness, Anety Stolarz.W swojej książce „Schudnij z przyjemnością” autorka podpowiada, jak radośnie podchodzić do procesu odchudzania i jak poczuć się lepiej w swoim ciele. Jak sama pisze: „Motywem przewodnim mojej książki jest przekonanie cię, że odchudzanie nie musi być męką, a najważniejsze jest twoje nastawienie do samej siebie i do całego procesu”. Instruktorka opowiada o tym , jak sama radzi sobie z problemami i dzieli się własnymi sposobami na radosne odchudzanie.   Więcej informacji o książce znjadziesz Tutaj.


3. Waga kuchenna Meliconi Easy – niezbędnik każdej osoby na diecie. Niezawodna, solidnie wykonana, włoska waga, umożliwiająca precyzyjne odmierzenia żywności. Posiada wygodną funkcję tary i została wyposażone w zdejmowaną misę z tworzywa ABS. Więcej informacji o wadze Meliconi Easy znajdziesz Tutaj.Co zrobić, żeby wygrać?


1. Zostaw komentarz z nazwą potrawy, którą sfotografujesz pod postem konkursowym z dnia 6 czerwca 2016 roku.

2. Przygotuj pyszną, dietetyczną potrawę i zrób jej ciekawe zdjęcie

3. Zdjęcie prześlij na adres kontakt@kalkulatorkalorii.net wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem, nickiem na portalu facebook, adresem wysyłki nagrody oraz numerem telefonu.


Ogłoszenie wyników będzie miało miesjce 21 czerwca.


Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz Tutaj


Liczymy na Waszą kreatywność! Powodzenia!


kalkulator odchudzania


O autorze

Może zainteresować Cię również:

Skomentuj:

comments powered by Disqus

Nowość!

Wszystkie funkcje Kalkulatora w Twoim telefonie.

Screeny z aplikacji Screeny z aplikacji
Ściągnij z Google Play Ściągnij z AppStore
Screeny z aplikacji

Pobierz teraz:

Ściągnij z Google Play

Ściągnij z AppStore