Konkurs!

Konkurs!

Już 28.11.2016 rusza kolejny konkurs, w którym dzięki odrobinie kreatywności można wygrać Dietę Extra Smaczną oraz Dziennik Kalorii. Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

 

 

 

ZADANIE KONKURSOWE

Konkurs odbędzie się na portalu facebook.com. Uczestnikiem może zostać każda osoba dorosła, która jest jego użytkownikiem.

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedni na pytanie: "Jak sobie radzisz, kiedy podczas diety nachodzi Cię ochota na dodatkową przekąskę. Co robisz? Jaki jest Twój sprawdzony sposób na takie sytuacje?”

Na Wasze odpowiedzi będziemy czekać w komentarzach, których należy udzielać pod postem konkursowym, opublikowanym w dniu 28.11.2016 roku. Konkurs będzie trwał do 4.12.2016, a ogłoszenie wyników nastąpi 6.12.2016.

Nagrodzimy 3 osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie wspominianego postu.

Zamieszczenie komentarza pod postem konkursowym jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

 

NAGRODY

Dla zwycięzców przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody:

I miejsce – Dieta Extra Smaczna na okres miesiąca + Dziennik Kalorii na okres trzech miesięcy
II miejsce – Dziennika Kalorii na okres trzech miesięcy
III miejsce – Dziennik Kalorii na jeden miesiąc

 

Zwycięzcy zostaną poinformowani o nagrodzie w wiadomości prywatnej na portalu facebook.com.

 

Dieta Extra Smaczna - indywidualna dieta odchudzająca, układana przez dietetyków klinicznych. Jej użytkownicy chudną przeciętnie 4,5 kilograma w ciągu miesiąca. Dieta uczy zdrowych nawyków żywieniowych, a przez to minimalizuje ryzyko pojawienia się efektu jojo. Posiada unikalną funkcję modyfikowania jadłospisu, która jest niezastąpiona w przypadku niechęci do spożywania niektórych produktów. Dieta układana jest co tydzień i za każdym razem uwzględnia indywidulne preferencje klienta, dotyczące między innymi łatwości przygotowywania posiłków, możliwości zjedzenia posiłku poza domem czy kosztów produtków spożyczych.

 

 

Dziennik Kalorii – unikalne narzędzie, które pomaga schudnąć oraz wyeliminować błędy żywieniowe. Dziennik Kalorii umożliwia układania indywidualnych jadłospisów oraz planowanie treningów. Aplikacja sama oblicza indywidualne zapotrzebowanie energetyczne oraz zalecaną zawartość białek, tłuszczów i węglowodanów w diecie. W bazie aplikacji znajdują się produkty konkretnych marek, dostępne w polskich sklepach, a także całe posiłki, opracowane przez dietetyka. W ramach nagrody przygotowaliśmy aż 6 Dzienników Kalorii.

 

 

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Może zainteresować Cię również:

Skomentuj:

comments powered by Disqus

Polecane artykuły

Newsletter
Zapisz się do newslettera
i zgarnij e-book "30 dietetycznych kolacji"!