Akcja "Schnudnij do końca roku" - jakich efektów możesz się spodziewać?

Akcja "Schnudnij do końca roku" - jakich efektów możesz się spodziewać?

Minął już ponad miesiąc od momentu startu wyzwania “Schudnij do końca roku”. Jakie efekty przyniosło i czy warto korzystać z tego typu akcji? Sprawdź w naszym raporcie.

 

 

 

Start akcji miał miejsce 25.09. Wtedy też rozpoczęliśmy przyjmować zgłoszenia udziału. Od samego początku wydarzenie wzbudziło bardzo duże zainteresowanie. Pierwsze kilkanaście zgłoszeń dotarło do nas w przeciągu godziny od uruchomienia zapisów.

Ikona diety

Ułożymy Ci indywidualną dietę, która uwzględni nie tylko kalorie,
ale także białka, tłuszcze, węglowodany, wapń, jod, selen, błonnik...

Dowiedz się więcej »

 

Przypomnijmy, na czym polega całe wydarzenie [to ostatni moment, aby do niego dołączyć].

Celem akcji jest zmotywowanie do rozpoczęcia odchudzania i wytrwania na diecie do końca roku. Na początku należy obliczyć, ile kilogramów można schudnąć do 31.12.2017 roku przy pomocy specjalnego kalkulatora. Kolejnym krokiem jest wybór metody odchudzania. Może być to Dziennik Kalorii lub Dieta Extra Smaczna. A trzecim… wytrwanie na diecie do końca roku. Osoby, którym się to uda będą mogły wziąć udział w prostym konkursie, w którym główną nagrodą jest weekend w SPA dla dwojga.

 

Dlaczego udział w wyzwaniu ułatwia odchudzanie?

Ponieważ dla jego uczestników przygotowaliśmy szereg bezpłatnych benefitów.

  • Darmowe konsultacje dietetyczne dla pierwszych stu osób
  • Dodatkowe wsparcie dietetyka przez cały okres trwania wyzwania
  • Pakiet materiałów dodatkowych, w tym e-book motywacyjny Uda Ci się! Czyli jak wytrwać na diecie.
  • Zamknięta grupa motywująca na portalu facebook
  • Możliwość udziału wzięcia w konkursie z bardzo atrakcyjnymi nagrodami

 

Ile udało się schudnąć uczestnikom akcji?

Do akcji dołączyły już 804 osoby. Większość z nich to kobiety. Aktualnie najmłodszy uczestnik akcji ma 18 lat, a najstarszy 65. Średni wiek uczestników to 39lat.

 

 

Czy wiesz, że...
Doskonałą metodą na przyspieszenie odchudzania, są regularne treningi. Jednak, żeby przekładały się one na wymierne efekty, konieczne jest aby ćwiczenia były tak dobrane, aby koncentrowały sią spalaniu tkanki tłuszczowej, a nie węglowodanów.
Jeżeli chcesz otrzymać plan treningowy, który koncentruje się na maksymalizacji spalania tkanki tłuszczowej zapoznaj się z planem treningowym opracowanym przez naszą trenerkę Anię Konieczny. Szczegóły Plan Treningowy na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej »

404 osoby wybrały jako metodę odchudzania Dietę Extra Smaczną. Pozostałe 400 zdecydowało się na samodzielnie planowanie diety w Dzienniku Kalorii.

 

 

Do akcji dołączyły osoby o różnych stopniu nadwagi i otyłości. Przeciętne BMI uczestnika wynosi 28, co wskazuje na nadwagę. W wydarzeniu biorą udział zarówno osoby, które chcą schudnąć niewielką liczbę kilogramów, jak i Ci, dla których otyłość to poważny problem zdrowotny. Najwyższe odnotowane przez nas BMI uczestnika wynosi 44.

 

Przeciętny uczestnik akcji "Schudnij do końca roku" schudł 3,6kg. Łącznie wszystkie osoby, które wzięły udział w wyzwaniu schudły już 1483 kilogramów. Żeby zobrazować sobie, jak dużo tkanki tłuszczowej łącznie spalili wystarczy wyobrazić sobie.. 741500 kostek smalcu.

 

Kilka słów o konkursie

Jak już wspomnieliśmy, akcji towarzyszy konkurs z atrakcyjnymi. Warto zaznaczyć, że w jego rozstrzygnięciu nie będą brane pod uwagę wyniki odchudzania. Zdajemy sobie sprawę, że byłoby to nieobiektywne kryterium.

W konkursie może wziąć każda osoba, która wytrwa do zakończenia akcji, to znaczy do końca roku będzie się odchudzać przy pomocy Diety Extra Smacznej lub Dziennika Kalorii. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu krótkiej wskazówki, odpowiadającej na pytanie “Jak wytrwać na diecie”.

Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę gwarantowaną - Plan Treningowy na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Na zwycięzców przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody:

 

I- pobyt w wybrany SPA dla dwóch osób


II-Orbitrek Christopeit Ergometer EL 5


III- Rowerek treningowy Christopeit Ergometer EM 3

 

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz TUTAJ

Wyzwanie “Schudnij do końca roku” cały czas trwa i jesteśmy przekonani, że z każdym tygodniem łączna liczba spalonych kilogramów będzie coraz większa.

 

Zapisy na akcję już niedługo zostaną zamknięte. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 14.11.2017 roku.

Jeżeli Ty też chcesz rozpocząć Nowy Rok z piękną sylwetką, dołącz do naszego wydarzenia już teraz.

 

 

Polecamy także:

Skomentuj ten artykuł:

comments powered by Disqus