Oferta pracy

Dietetyk kliniczny

Miejsce pracy: ul. Puławska 38, Piaseczno

Rekrutacja zakończona

Ze względu na dynamiczny rozwój serwisu poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu dietetyczek portalu Kalkulator Kalorii.

W trakcie 10 lat prowadzenia serwisu pomogliśmy już tysiącom polaków zmienić swoje życie.

Kogo szukamy

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało dbanie o jakość merytoryczną portalu oraz rozwój kanału na YouTube, w tym uczestnictwo w tworzeniu materiałów wideo.

Jeśli jesteś osobą otwartą, swobodnie czujesz się przed kamerą i masz wiedzę o odżywianiu - koniecznie zgłoś się do nas! Jesteśmy grupą pasjonatów zdrowego stylu życia, którzy chcą pomóc całej Polsce utrzymać idealną sylwetkę.

Nasze biuro mieści się w nowoczesnym biurowcu w Piasecznie przy ul. Puławskiej 38. Jest bardzo dobry dojazd z Mokotowa, Ursynowa no i oczywiście Piaseczna i okolic.

Zakres obowiązków

  • dbanie o jakość merytoryczną portalu
  • układanie diet odchudzających przez Internet
  • występowanie w filmach poradnikowych na YouTube
  • uczestnictwo w eventach promujących zdrowie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (dietetyka na Uniwersytecie Medycznym)
  • minimum 3 lata doświadczenia jako dietetyk
  • swoboda wypowiedzi przed kamerą

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • 4200 lub 5000 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • umowa o pracę
  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę pracy

Prosimy aby wysyłać CV na adres rekrutacja@adansonia.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Adansonia Soft z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wyślij CV »
rekrutacja@adansonia.pl

Informujemy, że Administratorem danych jest Adansonia Soft z siedzibą w Piasecznie przy ul. Redutowej 37. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zadaj pytanie (chat)