Kliknij aby zadzwonić: 578 418 743
Wybierz wersję diety

Aneta Stolarz "Cieszę się, że mogę ułożyć dla Ciebie dietę z moich smacznych przepisów. Razem z profesjonalną indywidualną dietą otrzymasz ode mnie Dziennik Kalorii w serwisie Kalkulator Kalorii:) Dołącz do grona szczęśliwych osób, którym z moją pomocą udało się schudnąć i uzyskać wymarzony wygląd! Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i życzę miłego dietowania!"
Aneta Stolarz - Twój dietetyk

1 miesiąc
99,99 zł
99.99 zł / miesiąc
2 miesiące
179,99 zł
90 zł / miesiąc
Oszczędzasz 20 zł
3 miesiące
259,99 zł
87 zł / miesiąc
Oszczędzasz 40 zł
Anuluj

Zobacz opinie szczęśliwych klientek Anety

Karola

Zmianę swojego stylu życia na dobre rozpoczęłam w połowie stycznia 2016 roku. Do osiągnięcia wymarzonej wagi zostało niewiele i to właśnie “niewiele” okazało się murem nie do przebicia. Na tym etapie trafiłam pod skrzydła Anety i właśnie dzisiaj rozpoczęłam czwarty tydzień cudownego, zdrowego odżywiania. Nie mogę powiedzieć że jestem na diecie, bo dieta tak cudownie nie smakuje. Każda potrawa to nowa przygoda i chęć na jeszcze więcej odkrywania nowych smaków. Rezultaty? hmmm….dla mnie bomba … cel mogę uznać za osiągnięty.
Dziękuję! Polecam i pozdrawiam 🙂

Sandra

Witam Pani Aneto, chciałabym już powoli zakończyć dietę - osiągnęłam mianowicie swój cel, za co chciałabym Pani serdecznie podziękować, bo to Pani zasługa w dużej mierze. Większość posiłków zaproponowanych przez Panią bardzo mi smakuje i na pewno nie zrezygnuję z nich. Dzięki tej diecie czuję się lepiej i przyswoiłam sobie mnóstwo zdrowych nawyków żywieniowych, co jak widać zaprocentowało, gdyż zrzuciłam około 7 kg. W związku z tym mam do Pani prośbę: czy mogłaby Pani dać mi jakieś wskazówki jak po zakonczeniu diety uniknąć efektu jojo? Jak stopniowo z niej wyjść, aby utrzymać wymarzoną sylwetkę? Pozdrawiam serdecznie, Sandra

Teresa

Pani dania są cudowne. Z początku gotowałam tylko niektóre potrawy, z czasem było ich coraz więcej. Kupiłam na e-buka Pani książkę,po przeczytaniu próbowałam sama ułożyć dietę i byłam zadowolona nie tylko ze smacznych potraw ale także z efektów diety. Kiedy przeczytałam,że układa Pani indywidualne diety nie wahałam się ani przez chwilę i od 5 września kupiłam dietę i efekty są o wiele lepsze niż przy samodzielnie ukłądanym jadłospisie. Po dzisiejszym obiadku czyli dietetycznym strogonowie z kurczaka jestem pewna że zachwycę swoich gości na imieninkach co prawda bez ziemniaczków. Pani przepis na kaszę gryczanną pozwolił mi przekonać moich kochanych domowników do kasz, natomiast meksykańska sałatka już dawno gości na stałe w menu podczas spotkań z przyjaciółmi . Gorąco polecam. Pozdrowionka

Częste pytania

Ile trwa procedura aktywacji konta?

Kilka minut. Cała transakcja przebiega w pełni elektronicznie i trwa zaledwie kilka chwil.

Czy można płacić z zagranicy?

Tak, ale tylko kartami Visa, MasterCard za pośrednictwem PayU.
Uwaga! Z zagranicy nie można robić przelewów z PayU, a jedynie płacić kartami.

Jeżeli nie chcesz płacić kartą możesz zrobić zagraniczny przelew na nasze konto:

Adansonia Soft
nr konta: PL12 1140 2004 0000 3302 7603 6974
kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
Tytuł: Produkt + okres + email
Cena: zgodnie z powyższym cennikiem

Czy mogę przedłużyć aktywny abonament?

Tak. Posiadacze aktywnych abonamentów mogą go przedłużyć wykupując ponownie wybrany wariant. Termin ważności konta zostanie wydłużony zgodnie z wybranym wariantem.

Zostało mi jeszcze kilka dni abonamentu

Przedłużając abonament ważność konta sie sumuje, czyli jeżeli zostało Ci 5 dni abonamentu to po przedlużeniu o miesiąc pozostanie Ci 35 dni.

Co się stanie jeśli nie przedłużę abonamentu?

Po wygaśnieńciu abonamentu wciąż będziesz posiadać dostęp do darmowych funkcjonalności.